אודות

דף הבית >> אודות

 

הדרך שלנו: בונים קהילות מנצחות


אנו מתמחים בבניית המימד האנושי והחברתי בארגונים.

אנו מאמינים שארגונים הרואים את עצמם כקהילה, יובילו צוות מנצח לאורך זמן שיודע מהי עבודת צוות, מכיר מקצועית את הארגון וצרכיו, יצירתי, בעל מוטיבציה אדירה, יוצר עבודה איכותית, נאמן לחזון, יוצר את ההבדל בין הצוותים של החברות האחרות.

מטרתנו היא להנחות ולעזור לארגונים לפתח תפיסה ניהולית וארגונית זו המתאימה לרוח המאה העשרים ואחת אשר שמה את הדגש במימד האנושי והחברתי בארגון.

     
     

                                           


אודות מובילי ומייסדיי FLOW


        

דותן חיים,

מרכז אקדמי של תחום מנחי קבוצות Outdoor Education ומייסד תחום הכשרה "לטיפול באמצעות הרפתקה" בבית הספר לתיירות אתגרית, מכון ווינגיט.

  
MA ב- ODT מאוניברסיטת גריפית', אוסטרליה. בעל נסיון של למעלה מעשור בהנחיית קבוצות בשיטת ODT.

 

                
           
 

גיא אורן

בן 38, יועץ למנהלים ולארגונים, בעל ניסיון רב במגזר הציבורי, העסקי והשלישי, מנחה קבוצות מנוסה, בעל ידע רב בתחום האתיקה היישומית מניסיון שרכש כמנהל פיתוח תוכניות במרכז לאתיקה בירושלים. בוגר מכון "תמורה" למנהיגות יהודית חילונית.


MA בחינוך מהאוניברסיטה העברית. תעודת הסמכה כמנחה סדנאות שטח. בעל ותק של 15 שנה בהדרכה והנחיה, קצין במיל' ביחידה קרבית.

     


 

מהו Flow?

מצב התנהגותי שבו האדם או הארגון מונעים מתוך מוטיביציה פנימית חזקה וממוקדת שהיא חיובית במהותה. הביטוי למצב זה הוא הרגשת זרימה, שחרור, יצירתיות, ממוקדות במטרה, חיוניות, מוטיבציה, תחושת מסוגלות גבוהה, התמקדות בחוזקות הארגון ואנשיו.


כדי להגיע לרמה של flow דרוש שילוב מיוחד של תנאי אתגר ויכולת אישית, כפי שהוכח במחקרים בשדות רבים: בזמן עבודה, פנאי, יחסים בין אישיים, ארגונים עסקיים ותהליכים חברתיים וקהילתיים.

 

 

 

                               
 

 

 

 


 

צור קשר

גיא
050-9398282    guy@flow2u.com
דותן
052-4768717   dotan@flow2u.com

siyur-sipur