אימון מנטלי אתגרי

         לאימון מנטלי לקבוצות ספורט- כנסו לעמוד הזה.

         מודל הניהול ההומני ניתן ליישום באמצעות ייעוץ ייחודי המתמקד בהון האנושי כמפתח להצלחה- ייעוץ ארגוני מנטלי.


1
 
מהן מטרות הייעוץ הארגוני- מנטלי?

המטרה הראשית של הייעוץ הארגוני המנטלי היא לייצר הצלחה. ההצלחה על פי תפיסה זו היא הגעה לרמה ארגונית ואישית של Flow.  תוכלו לקרוא כאן בהרחבה על המודל.

ההגיון הוא פשוט- ארגון שנמצא ב Flow, יוכל להגיע למימוש הפוטנציאל שלו הארגוני והאישי של שותפיו.

2

         
באילו דרכים הייעוץ הארגוני מנטלי פועל בארגונים ובמה הוא שונה מתהליכי ייעוץ ארגונים אחרים?

הייעוץ הארגוני מנטלי נפרש על פני שלושה תחומים:

1. ליווי אישי של המנהל- שיחות ופגישות על בסיס קבוע ובהן אימון המנהל להטמעת תפיסת הניהול ההומני הממוקדת בהון האנושי ונותנת כלים אפקטיביים ליישומה.

2. העצמת צוותי העובדים- במקביל לליווי האישי של המנהל, הייעוץ הארגוני מנטלי מעצים את הצוותים באמצעות סדנאות תהליכיות ייחודיות הנשענות על פסיכולוגיה חיובית והתנהגות ארגונית- הומנית. רוב הסדנאות מתקיימות על בסיס שיטת Team Building- ODT.

3. העצמה אישית של עובדים- בעצה ובחשיבה משותפת עם המנהל, אנו ממפים את העובדים שלהם נדרש נוסף על ההעצמה הצוותית, גם העצמה אישית. כל עובד שנבחר ושהסכים לכך,  עובר תהליך אישי המותאם לפי הצרכים האישיים שלו ומוביל אותו למיצוי הפוטנציאל האישי ולתחושה גדולה של שייכות ושותפות לארגון. במהלך תהליך הייעוץ הכולל ייתכן ומספר עובדים יקבלו תוכנית העצמה אישית במקביל, הכל לפי הצרכים ודחיפות הפעולה.

3
   


    
כתיבת קוד אתי והטמעת תוכנית אתיקה

אנו מציעים תהליך כתיבה ייחודי של קוד אתי (
ראו פרטים כאן)

 חזון, ערכים ואתיקה והטמעתם היא הגורם אשר יכריע בין ארגון מצוין לארגון בינוני. האתיקה בהדרכתנו יוצאת מהמשרדים לשטח, מהפלקט למעשה, מהתיאוריה והאמונות לשפה אתית יומיומית משותפת.

אנו עושים את ההבדל בין ללמוד על אתיקה לבין להיות אתיים.

 

מהי תוכנית אתיקה?
 תוכנית אתיקה ואחריות חברתית כוללת את הקוד האתי, החזון וסל הערכים של הארגון והטמעתם בתוכנית הדרכה שוטפת ויצירתית בכל רמות הניהול של הארגון, כולל העובדים, קבלני המשנה ואף ספקים ונותני שירותים הקשורים לארגון. תוכנית האתיקה כוללת לעיתים קרובות גם פיתוח אסטרטגיה לאחריות חברתית ויישומה, בהתאם לכללי האתיקה והערכים של הארגון.

 

מה חשיבותה של תוכנית אתיקה?

התאמה בין חזון הארגון, ערכיו וכללי ההתנהגות המנחים את עובדיו לבין הסביבה העסקית ומחזיקי עניין שונים תסייע לאורך זמן להצלחת הארגון.  

4
  

 
רוצים טעימה?

סדנאות חד יומיות למנהלים

סדנאות ODT ייחודיות המתמקדות בהכשרה ונתינת כלים לניהול הומני עבור מנהלים בכל הדרגים.
הסדנאות יתמקדו בתכני ייעוץ ארגוני מנטלי.

הרצאות בתחום הניהול ההומני
הניהול  ההישגי כיום נדרש לשינוי משום שהאנשים שנמצאים בארגון מחפשים כבר היום דברים נוספים מלבד שכר הולם. הם מחפשים שייכות, להיות חלק מדבר גדול, הם מחפשים משמעות- עבודה הממצה את הפוטנציאל שלהם, הם מחפשים אוטונומיה- שמקום העבודה יכבד את היצירתיות שלהם ויאפשר לה ביטוי אותנטי והשקעת משאבים. הניהול ההישגי, זה שמוכר כיום ונולד מתוך צורך לנהל ארגונים במאה ה- 20, כבר אינו מהווה פתרון מלא לצרכים אלו. בהרצאה נציג את המודל הניהולי המתאים ביותר למאה ה 21 ולצרכי הארגונים בעולם משתנה- הניהול ההומני. אציג את ההגדרות, האתגרים, היתרונות ואת הכלים ליישומו.


 

צור קשר

גיא
050-9398282    guy@flow2u.com
דותן
052-4768717   dotan@flow2u.com

siyur-sipur