אודות

        

גיא אורן

בן 44, איש חינוך, מאמן מנטלי אתגרי. בעל נסיון רב בליווי והעצמת מנהלים וצוותים. גר בצור הדסה, נשוי ואב לשלושה ילדים.

בשנת 2011 יצאתי למסע של למידה והתבוננות. הכל התחיל מלימודי אימון מנטלי, שבהם נחשפתי לעולם המיינדפולנס, הקשיבות העצמית וההתבוננות. 
זהו עולם שמאפשר עבורי לבחור בכל רגע נתון, כי קשיבות עצמית מאפשרת לך את המרווח בין אירוע לתגובה. במרווח הזה אתה בוחר כיצד להגיב, כיצד לפעול. 
המיינדפולנס השתלב באופן טבעי עם הקשר שלי אל הטבע ואל הנחייה בטבע שדורשת הקשבה מלאה לפרטים. במיוחד בעולם של הסחות, שינויים וגירויים בלתי פוסקים, ההקשבה, ההתבוננות והבחירה, היא מתנה שמעשירה את החיים.

אני מזמין אתכם להצטרף אלי למסע הזה, יצרתי סדנאות ייחודיות המשלבות בין עולם האאוטדור לבין עולם המיינדפולנס. סדנאות המשלבות את הכאן ועכשיו שמביא איתו כל תחום.
בסדנאות האלו תקבלו כלים שיאפשרו לכם לשלוט על היום יום שלכם, לבחור את הדרך, לנהל את הרגשות, המחשבות והפעולות.
סדנה שחושפת את כלי האימון המנטלי, הקשיבות, המיינדפולנס ביחד עם משימות מאתגרות שמוציאות אותנו מאזור הנוחות אל אזור השינוי, אזור הלמידה, שם אנחנו לומדים דברים חדשים על עצמנו ועל הצוות שלנו. 
 

עוד פרטים קצת עלי:

MA בחינוך מהאוניברסיטה העברית. תעודת הסמכה כמנחה סדנאות שטח. בעל ותק של מעל 20 שנה בהדרכה והנחיה, קצין במיל' ביחידה קרבית.

השליחות שלי היא לעזור לאנשים וארגונים למצות את הפוטנציאל הקיים בהם. אני מאמין בארגונים אנושיים, שיש בהם תחושה אמיתית של שותפות וקהילתיות, תחושה של בית בתוך עולם העבודה, ארגונים מצליחים לאורך זמן שמקדמים את החברה והסביבה ולא רק את עצמם.


כנסו
כאן בקישור לפרטים נוספים אודות אימון מנטלי לקבוצות ספורט הישגיות.
 


 

    

 

siyur-sipur